Kurzy pro laiky i profesionály. Tradice od roku 2004. Mezinárodní akreditace. Pobočka anglické společnosti. Uznávané certifikáty
z Londýna. Akreditace ministerstva školstvi i zdravotnictví.


Home O nás Reference Média Články Kariéra Kontakt Můj účet
Naše služby
Zavřít Nyní se nedovoláte, na telefonu jsme v pracovních dnech od 9 do 17 hod.

Jsme Dexter academy, mezinárodní školící středisko, které působí už deset let. Naším cílem je vzdělávání v oblasti poskytování regeneračních služeb a vychovávat pracovníky, kteří budou poskytovat své služby na profesionální úrovni.

Vybrat si můžete z kurzů, jako jsou Masáže, Fitness, Kosmetika, Výživa, První pomoc, Vizážistika, Manikúra, Pedikúra a Nehtová modeláž. V rekvalifikačních kurzech klademe velký důraz na praktickou část výuky, které se účastní odborníci z řad fyzioterapeutů, lékařů, masérů, psychologů, nutričních terapeutů, kosmetiček a vizážistek s dlouhodobou praxí ve svém oboru.

Ať už absolvujete základní rekvalifikační kurz, nebo některý z doplňkových kurzů, které vedou uznávaní odborníci v daném oboru, naše dveře Vám budou vždy otevřené pro případné konzultace či rady do Vaší praxe. Pokud si u nás dopřejete jakoukoli proceduru, zaručujeme Vám naprostou spokojenost.

Při návštěvě Dexter academy se můžete těšit na velice příjemné prostředí a komfortní servis. Náš ochotný a vždy usměvavý personál je Vám neustále k dispozici.

Domů Masáže Fitness Kosmetika Výživa První pomoc Vizáž Manukůra Pedikůra modeláž Dexter Therapy Spa Diet Academy Cosmetics Shop