SHOP
Home O nás Reference Média Články Kariéra Kontakt Můj účet
Naše služby
Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.

Jsme Dexter academy, mezinárodní školící středisko, které působí už deset let. Naším cílem je vzdělávání v oblasti poskytování regeneračních služeb a vychovávat pracovníky, kteří budou poskytovat své služby na profesionální úrovni.

Vybrat si můžete z kurzů, jako jsou Masáže, Fitness, Kosmetika, Výživa, První pomoc, Vizážistika, Manikúra, Pedikúra a Nehtová modeláž. V rekvalifikačních kurzech klademe velký důraz na praktickou část výuky, které se účastní odborníci z řad fyzioterapeutů, lékařů, masérů, psychologů, nutričních terapeutů, kosmetiček a vizážistek s dlouhodobou praxí ve svém oboru.

Ať už absolvujete základní rekvalifikační kurz, nebo některý z doplňkových kurzů, které vedou uznávaní odborníci v daném oboru, naše dveře Vám budou vždy otevřené pro případné konzultace či rady do Vaší praxe. Pokud si u nás dopřejete jakoukoli proceduru, zaručujeme Vám naprostou spokojenost.

Při návštěvě Dexter academy se můžete těšit na velice příjemné prostředí a komfortní servis. Náš ochotný a vždy usměvavý personál je Vám neustále k dispozici.

Domů Masáže Fitness Kosmetika Výživa První pomoc Vizáž Manukůra Pedikůra modeláž Dexter Therapy Spa Diet Academy Cosmetics Shop